LivoniaVirtusLSPAFēnikssVikingiOvālsMiesniekiJūrmalaRTLMT-EžiMītavaSelēnaBaldoneLLUSiguldaRFS1964ImantaUniversitātes SportsRAAPiekūniElejaMiesnieki-JuniorsLatvijas Regbija Jaunatnes SkolaJRFPC UPESCIEMA WARRIORSRegbija Brālība

LČ RXV 1.līga 2016.g.vīrieši
VS
10
12

LK R XV 2016
VS
52
3

LČ R XV 2016
VS
0
30

LČ RXV 1.līga 2016.g.vīrieši
VS
20
20

LČ R XV 2016
VS
60
29

LČ RXV 1.līga 2016.g.vīrieši
VS
51
8

LČ R XV 2016
VS
17
34

LČ RXV 1.līga 2016.g.vīrieši
VS
15
30

LČ R XV 2016
VS
41
40

LČ R XV 2016
VS
24
20

LČ R XV 2016
VS
74
13

LČ RXV 1.līga 2016.g.vīrieši
VS
5
13

LČ RXV 1.līga 2016.g.vīrieši
VS
46
0

LČ R XV 2016
VS
15
10

LČ RXV 1.līga 2016.g.vīrieši
VS
34
39

LČ R XV 2016
VS
52
3

LČ R XV 2016
VS
39
26

LČ RXV 1.līga 2016.g.vīrieši
VS
8
19

LČ R XV 2016
VS
10
16

LČ R XV 2016
VS
58
3

LČ R XV 2016
VS
17
58

LK R XV 2016
VS
22
43

LK R XV 2016
VS
7
17

LČ R XV 2016
VS
6
37

LČ R XV 2016
VS
12
70

LK R XV 2016
VS
7
17

LČ R XV 2016
VS
31
10

LČ R XV 2016
VS
27
26

LČ R XV 2016
VS
9
33

LČ R XV 2016
VS
0
35

LČ R XV 2016
VS
22
22

LČ RXV 1.līga 2016.g.vīrieši
VS
5
13

LČ RXV 1.līga 2016.g.vīrieši
VS
19
25

LČ RXV 2017
VS
34
8

LČ RXV 2017
VS
34
12

LČ RXV 2017
VS
0
30

LČ RXV 2017
VS
19
30

LČ RXV 2017 D2
VS
19
30

LČ RXV 2017
VS
29
13

LČ RXV 2017
VS
73
0

LČ RXV 2017
VS
53
30

LČ RXV 2017 D1
VS
53
30

LČ RXV 2017
VS
52
24

LČ RXV 2017 D2
VS
52
24

LČ RXV 2017
VS
3
77

LČ RXV 2017
VS
65
28

LČ RXV 2017
VS
29
17

LČ RXV 2017 D2
VS
29
17

LČ RXV 2017
VS
22
80

LČ RXV 2017
VS
19
79

LČ RXV 2017
VS
41
7

LČ RXV 2017 D2
VS
41
7

LČ RXV 2017
VS
17
29

LČ RXV 2017
VS
38
3

LČ RXV 2017 D1
VS
38
3

LČ RXV 2017
VS
40
19

LČ RXV 2017 D1
VS
40
19

LČ RXV 2017
VS
59
7

LČ RXV 2017
VS
12
5

LČ RXV 2017 D1
VS
12
5

LČ RXV 2017
VS
7
58

LČ RXV 2017 D2
VS
7
58

LČ RXV 2017
VS
14
48

LČ RXV 2017
VS
5
62

LČ RXV 2017
VS
22
50

LČ RXV 2017
VS
38
22

LČ RXV 2017
VS
5
39

LČ RXV 2017 D1
VS
5
39

LČ RXV 2017
VS
78
10

LČ RXV 2017
VS
19
48

LČ RXV 2017 D1
VS
19
48

LČ RXV 2017
VS
30
0

LČ RXV 2017 D2
VS
30
0

LČ RXV 2017 D1
VS
35
10

LČ RXV 2017 D1
VS
25
34

LČ RXV 2017 D1
VS
15
42

LČ RXV 2017 D1
VS
17
33

LČ RXV 2017 D2
VS
14
45

LČ RXV 2017 D1
VS
0
61

LČ RXV 2017 D2
VS
73
28

LČ RXV 2017 D1
VS
12
8

LČ RXV 2017 D2
VS
29
41

LČ RXV 2017 D2
VS
79
10

LČ RXV 2018
VS
38
7

LČ RXV 2018
VS
14
29

LČ RXV 2018
VS
16
42

LČ RXV 2018
VS
38
26

LČ RXV 2018
VS
24
5

LČ RXV 2018
VS
19
41

LČ RXV 2018
VS
37
29

LČ RXV 2018
VS
19
21



Regbija 7 pirmajā posmā ''Miesnieki'' finālā uzvar ''Ežus''


Latvijas čempionāta pirmajā posmā regbijā 7, kas sestdien, 2.jūnijā notika Ozolniekos, finālā ''Stats serviss/Ķekava'' ar 38:5 uzvarēja ''Eži/Ek sistēmas''.

''Miesnieku'' komanda ''Stats serviss/Ķekava'' pirms nedēļas izcīnīja Latvijas kausu regbijā 7.

Godalgu sadalījums izšķirsies otrajā posmā, kas notiks 16.jūnijā. Līdz tam Eiropas čempionāta pirmajam posmam ''Trophy'' divīzijā gatavosies Latvijas izlase. Pirmais posms 8.un 9. jūnijā notiks Horvātijas galvaspilsētā Zagrebā.

Pēc Latvijas čempionāta pirmā posma rezultātiem zināms komandu sadalījums grupās otrajā posmā. A grupā spēlēs ''Stats serviss/Ķekava'', ''Halipapa''/Jūrmalas SS, ''Baltic Zinc Technics/Livonia'' un RK ''Mītava'', B grupā - ''Eži/Ek sistēmas'', ''Baltic XL/Livonia'', ''Garkalne/Livonia'' un ĶNSS/''Miesnieki''.

Pirmā posma rezultāti
A grupa
Stats serviss/Ķekava – Baltic Zinc Technics/Livonia 38:12, Garkalne/Livonia – Eži/Ek sistēmas 15:12, Stats serviss/Ķekava – Eži/Ek sistēmas 17:15, Baltic Zinc Technics/Livonia – Garkalne/Livonia 21:12, Stats serviss/Ķekava – Garkalne/Livonia 50:0, Eži/Ek sistēmas – Baltic Zinc Technics/Livonia 25:5.
B grupa
Baltic XL/Livonia – ĶNSS/Miesnieki 38:0, Halipapa.Jūrmalas SS – RK Mītava 29:0, Baltic XL/Livonia – Halipapa/Jūrmalas SS19:19, ĶNSS/Miesnieki – RK Mītava 21:5, Baltic XL/Livonia – RK Mītava 32:0, Halipapa/Jūrmalas SS – ĶNSS/Miesnieki 43:5.
Pusfināli par 5.-8.vietu
Baltic Zinc Technics/Livonia – RK Mītava 27:5, Garkalne/Livonia - ĶNSS/Miesnieki 19:7.
Pusfināli par 1.-4.vietu
Stats serviss/Ķekava – Baltic XL/Livonia 24:10, Eži/Ek sistēmas – Halipapa/Jūrmalas SS 21:14.
Par 7.vietu
ĶNSS/Miesnieki – RK Mītava 21:19.
Par 5.vietu
Baltic Zinc Technics/Livonia – Garkalne/Livonia 38:0.
Par 3.vietu
Baltic XL/Livonia – Halipapa/Jūrmalas SS 34:7.
Par 1.vietu
Stats serviss/Ķekava – Eži/Ek sistēmas 38:5.
 

MŪSU PARTNERI

© 2015 Latvijas Regbija Federācija. All Rights Reserved